Sukces dzięki Wam

Koniec roku to czas podsumowań, podziękowań i życzeń. Dotyczy to także nas.

Gdy 15 lat temu zakładałem B2B Sp. z o.o. nie przypuszczałem, że uda nam się osiągnąć taki duży i długotrwały sukces. Przed nami kilka firm, bez powodzenia, próbowało sprzedawać rozwiązania Open Source. B2B jest pierwszą firmą, która potrafiła coś co miało być darmowe przekuć w finansowy sukces.

Od 2006 roku, nieprzerwanie przez 10 kolejnych lat, jesteśmy największym Autoryzowanym Dystrybutorem Red Hat w regionie CEE obejmującym 15 krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Na to osiągniecie złożyło się wiele czynników. Jasna wizja celu który nam przyświecał, zaangażowanie i stałe podnoszenie umiejętność pracowników B2B, profesjonalne podejście, użycie Internetu jako ważnego narzędzia promocji oraz bliska współpraca z uczestnikami rynku.

Ale przede wszystkim ten sukces nie były możliwy bez Was, tych którzy nam zaufali – naszych Klientów i Partnerów. Dziś dziękujemy Wam za to. Po latach, w Polsce – wysokiej klasy Open Source – jest obecny we wszystkich ważnych obszarach: Telco, Finance, Public, IT i pozostałych.

Na koniec przyjmijcie proszę, osobiste życzenia pracowników i Zarządu B2B Sp. z o.o.

Bo piękna jest radość w Święta Bożego Narodzenia. Ciepłe są myśli o bliskich. Niech pogoda ducha, miłość i szczęście towarzyszy Wam przy świątecznym stole. By Nowy 2016 Rok był wyjątkowym i bardzo spokojnym czasem, w którym zrealizujecie wszystkie swoje osobiste plany i zamierzenia.

Jerzy Baranowski,
prezes Zarządu.