Nowy rok – nowa platforma

Wraz z nadejściem nowego roku firma B2B Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor produktów Red Hat, udostępniła całkowicie nową odsłonę systemu sprzedaży online. Teraz jeszcze łatwiej, z poziomu każdego urządzenia, które posiada dostęp do sieci, złożą Państwo zamówienie.

Choć firma Red Hat stale poszerza i zmienia swoją ofertę, dołożyliśmy starań, aby w naszym sklepie była ona maksymalnie czytelna, prosta a przede wszystkim logiczna dla Kupujących.

Modernizacja wyglądu oraz funkcjonowania platformy spowodowana była dwoma głównymi czynnikami. Pierwszy z nich to aktualizacja interfejsu, druga to ulepszenie korzystania ze sklepu na urządzeniach mobilnych. Dzięki ulepszonej, dedykowanej wyszukiwarce mają Państwo możliwość filtrowania wyników wyszukiwania po ściśle określonych parametrach produktów.

Firma Twenga Solutions opublikowała niedawno raport „M-commerce w Europie 2015”, w którym opisuje najnowsze trendy zakupowe wśród Europejczyków. Co naturalne, według lektury raportu urządzenia mobilne odgrywają coraz większą rolę w ścieżce zakupowej Klienta. Raport pokazuje nowy trend, że duża część użytkowników Internetu najpierw zapoznaje się z dostępną ofertą za pomocą urządzeń mobilnych, a następnie przesiada się na desktop, aby dokonać zakupu.

Dla tych którzy szukają promocji oraz ciekawych ofert, stworzyliśmy trzy bloki produktowe dostępne od razu po wejściu na stronę główną. Ponadto w związku z premierą nowego systemu przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych produktów w promocyjnych cenach.

Nowoczesna, w pełni mobilna , przejrzysta i czytelna forma prezentacji, to tylko część możliwości jakie można odkryć korzystając z naszego systemu zamówień online.

Jak zawsze zależy nam na Waszych opiniach…

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin – shop.bel.pl