Firma B2B nowym dystrybutorem produktów SUSE...

Firma B2B nowym dystrybutorem produktów SUSE

W czerwcu 2016, do europejskiego grona dystrybutorów produktów SUSE oraz Micro Focus dołączyła firma B2B Sp. z o.o. – pionier i wieloletni lider dystrybucji rozwiązań Open Source w regionie CEE.

Uzupełnienie portfolio produktów o uznaną markę SUSE, która jest szczególnie silna w sektorze przemysłowym, to naturalny ruch umacniający pozycję B2B w obszarze komercyjnych rozwiązań Open Source. Nasi partnerzy są zadowoleni z rozszerzenia gamy produktów o otwartym kodzie, dostępnej u jednego dostawcy, z najlepszym na rynku wsparciem sprzedażowym i technicznym, które oferuje nasza firma.
Marcin Madey Prezes SUSE Polska

Dołączając do naszych dystrybutorów jednego z najdłużej działających dostawców rozwiązań Open Source w regionie CEE liczymy na synergiczny efekt naszej współpracy. Jestem pewny, że doskonała jakość naszych produktów w połączeniu z doświadczeniem rynkowym kadry B2B, przyniesie nie tylko świetny rezultat komercyjny, ale ułatwi dostęp do naszych produktów zarówno partnerom, jak i końcowym użytkownikom
Artur Duszczyk – Channel Manager SUSE Polska

Podejmując decyzję o rozszerzeniu sieci dystrybucyjnej braliśmy pod uwagę opinie i głosy partnerów. Liczba naszych partnerów w Polsce już dawno przekroczyła 200, a B2B ma od lat ugruntowaną pozycję na rynku dystrybucji komercyjnego oprogramowania Open Source. Nawiązanie współpracy było więc naturalną konsekwencją dotychczasowych działań obu firm i jesteśmy pewni, że szybko pozwoli nam ona osiągnąć efekt synergii.

Przede wszystkim SUSE to uznana marka i doskonałe produkty, które są konsekwentnie rozwijane od wielu lat. Idealnie wpisują się w naszą dotychczasową ofertę i strategię. Drugim argumentem była szybko rosnąca ilość zapytań o produkty tej marki, napływająca od naszej sieci partnerskiej. I po trzecie, co równie ważne, SUSE Polska to profesjonalny i doświadczony zespół, doskonale rozumiejący potrzeby rynku, ale też świetnie współpracujący ze swoimi partnerami.

Informacje o firmie B2B

B2B, pionier i lider komercyjnego oprogramowania Open Source w regionie CEE. Pomysłodawca i organizator konferencji Open Source Day, jednego z największych tego rodzaju wydarzeń w Europie. Poza dystrybucją oprogramowania oferuje zaawansowane autoryzowane szkolenia oraz doradztwo w zakresie technologii otwartych.

Informacje o firmie SUSE

SUSE, pionier oprogramowania Open Source, jest dostawcą niezawodnych, odznaczających się najwyższą zgodnością interoperacyjną rozwiązań związanych z systemem Linux i infrastrukturą typu cloud, które zapewniają przedsiębiorstwom większą kontrolę i elastyczność. Ponad 20 lat doświadczeń inżynierskich, doskonały serwis i niezrównany ekosystem partnerów zapewniają najwyższą jakość produktów i pomocy technicznej, które pozwalają klientom zapanować nad złożonością systemów, obniżać koszty i zapewnić niezawodność działania newralgicznych usług. Trwałe relacje pozwalają nam dopasować się do potrzeb klientów i dostarczać im nowatorskie rozwiązania potrzebne do odnoszenia sukcesów – dziś i w przyszłości. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.suse.com